Zuig- en persslang
Light duty PVC zuigslang met kunststof spiraal
Geschikt voor onder andere industrie en tuinbouw
Kleur: licht groen
- 1''
- I.D. x O.D. = 25 x 29.8mm
- werkdruk = 8bar
Prijs per meter.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,30 kg |