Saug- und Druckschlauch
Light duty PVC suction hose with synthetic spiral
For industrial and agricultural use
Color: light green
- 1''
- I.D. x O.D. = 25 x 29.8mm
- working pressure = 8bar
Price per meter.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 1.000 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,30 kg |