Sliding t-bar
-1"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3.30 kg |
Sliding t-bar
-1"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3.30 kg |
These other products might interest you