Universal Joint
-drive = 1"
-material = chrome molydenum
-drive = 1"
-material = chrome molydenum
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.20 kg |