Kardangewricht
-aansluiting = 1"
-materiaal = chrome molydeen
-aansluiting = 1"
-materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,20 kg |