Ratchet
-1"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 4.63 kg |
Ratchet
-1"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 4.63 kg |
These other products might interest you