Ratel
-1"
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 4,63 kg |
Ratel
-1"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 560 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 4,63 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren