Long nose locking plier 6"
- size = 6" 150mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.19 kg |
Long nose locking plier 6"
- size = 6" 150mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.19 kg |