Round sling 1 ton 1m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.31 kg |
Round sling 1 ton 1m
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 265 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0.31 kg |