Webbing sling
capacity = 3 ton
length sling = 12m
Product Dimensions
| Length | 12,000 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 5.8 kg |
Package Dimensions
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 5.80 kg |
Webbing sling
capacity = 3 ton
length sling = 12m
| Length | 12,000 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 5.8 kg |
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 5.80 kg |