The Torso mounting bar for winches is equipped with multiple mounting holes. At the front, this mounting plate has an opening for guiding the winch cable through.
Suitable for the Torso electric winches CW08, CW12 and CW15.
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 920 mm |
| Product Width | 192 mm |
| Product Height | 850 mm |
| Product Weight | 9.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 935 mm |
| Package Width | 203 mm |
| Package Height | 100 mm |
| Package Weight | 9.00 Kg |