Back panel
Product Dimensions
| Length | 15 mm |
|---|---|
| Width | 619 mm |
| Height | 299 mm |
| Weight | 1.9 kg |
Package Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 629 mm |
| Height | 309 mm |
| Weight | 2.90 kg |
Back panel
| Length | 15 mm |
|---|---|
| Width | 619 mm |
| Height | 299 mm |
| Weight | 1.9 kg |
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 629 mm |
| Height | 309 mm |
| Weight | 2.90 kg |
These other products might interest you