Achterwand
Deze gereedschapswand klein is geschikt voor het ophangen van gereedschapshaken, gereedschapshouders en magazijnbakjes.
- afmetingen vierkante gaten = 10 x 10mm
De gereedschapswand is onderdeel van de volgende werkplaatsmodules, maar is ook los verkrijgbaar: - BGMODA t/m BGMODJ
Productafmetingen:
| Length | 15 mm |
|---|---|
| Width | 619 mm |
| Height | 299 mm |
| Weight | 1,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 629 mm |
| Height | 309 mm |
| Weight | 2,90 kg |



