Loose claw for ZH620
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1.50 kg |
Loose claw for ZH620
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1.50 kg |