Losse klauw voor ZH620
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,50 kg |
Losse klauw voor ZH620
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 1,50 kg |