Plastic jaw protector
To protect aluminium rims
Price per set of 4pcs
Suitable for the ZH620
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.40 kg |
Plastic jaw protector
To protect aluminium rims
Price per set of 4pcs
Suitable for the ZH620
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.2 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.40 kg |
These other products might interest you