Kunststof Aufsatz
To protect aluminium rims
Price per set of 4pcs
Suitable for the ZH620
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Kunststof Aufsatz
To protect aluminium rims
Price per set of 4pcs
Suitable for the ZH620
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |
Diese anderen Produkten könnten Sie interessieren