Plastic bescherm opzetstukje
Om aluminium velgen mee te beschermen
Prijs per set van 4 stuks
Geschikt voor de ZH620
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 140 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |