Tyre crowbar
- length = 500mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.5 kg |
Package Dimensions
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 2.00 kg |
Tyre crowbar
- length = 500mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 2.00 kg |
These other products might interest you