Bandenlichter / Koevoet banden demonteermachine
- lengte = 500mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 2,00 kg |
Bandenlichter / Koevoet banden demonteermachine
- lengte = 500mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,5 kg |
| Length | 510 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 2,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren