[BV125FSB] Swivel base for bench vise 125mm
Shop equipment / Handtools / Bench vises / Bench vises Brand: Cowley Cowley
Product Code: BV125FSB
14-day return policy.
Swivel base for bench vise
Suitable for the BV125F bench vise with pipe jaws 125mm.
Product Dimensions
Length 195 mm
Width 195 mm
Height 60 mm
Weight 1.24 kg
Package Dimensions
Length 205 mm
Width 200 mm
Height 45 mm