[BV125FSB] Draaiplateau voor bankschroef 125mm
Werkplaatsuitrusting / Handgereedschap / Bankschroeven / Bankschroeven Merk: Cowley Cowley
Productcode: BV125FSB
14 dagen retourbeleid.
Draaiplateau voor bankschroef
Geschikt voor de BV125F bankschroef met pijpklem 125mm.
Productafmetingen:
Length 195 mm
Width 195 mm
Height 60 mm
Weight 1,24 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 205 mm
Width 200 mm
Height 45 mm