Gear puller 3 jaw
CR-V Drop forged jaws and beam
- maat = 6''
Attention: this product can not be returned
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 1.56 kg |