Poelietrekker 3 poot
CR-V Drop forged poten en pin
- maat = 6''
Let op: dit artikel kan niet geretourneerd worden
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 1,56 kg |