Chisel
- length 200 mm
- width 17 mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.25 kg |
Chisel
- length 200 mm
- width 17 mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.25 kg |
These other products might interest you