Beitel
- lengte 200 mm
- breedte 17 mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Beitel
- lengte 200 mm
- breedte 17 mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren