Chisel
- length 300 mm
- width 22 mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.32 kg |
Chisel
- length 300 mm
- width 22 mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.32 kg |
These other products might interest you