Beitel
- lengte 300 mm
- breedte 22 mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Beitel
- lengte 300 mm
- breedte 22 mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 22 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren