Adjustable wrench
- swedisch pattern
- chrome vanadium steel
- polished heads
- with scale
- between jaws = 52mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1.19 kg |