Schroefsleutel moersleutel
- zweeds model
- chrome vanadium staal
- gepolijste bekken
- met schaalverdeling
- profesionele kwaliteid
- bekwijdte = 52mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1,19 kg |