Valve cap green
- packed by 50 pieces
- packed by 50 pieces
Product Dimensions
| Length | 13 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.001 kg |
Package Dimensions
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Length | 13 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0.001 kg |
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0.02 kg |