Ventieldop groen
- verpakt per 50 stuks
Productafmetingen:
| Length | 13 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,001 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,02 kg |
Ventieldop groen
- verpakt per 50 stuks
| Length | 13 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,001 kg |
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,02 kg |