[WBG124M02] Workbench mobile 2 door 5 drawer cabinet incl. back panel
Product Code: WBG124M02
EAN: 8720028139408
Availability: Sold Out
Expected back in stock: 7 - 9 weeks
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
  • Mobile workbench
  • Solid wood top
  • 2 swivel wheels with brakes
  • Back panel
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG124M
  • 1x BG62D2
  • 1x BG62L5
  • 1x BG124WT
  • 3x BG02CE
  • 2x BG62BP
Product Dimensions
Length 1,240 mm
Width 580 mm
Height 1,372 mm
Weight 117.0 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 1,400 mm