[WBG124M02] Verrijdbare werkbank 2 deuren 5 laden kast incl. gereedschapswand
Productcode: WBG124M02
EAN: 8720028139408
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Naar verwachting weer op voorraad: 7 - 9 weken
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Mobiele werkbank
  • Massief houten blad
  • 2 zwenkwielen met rem
  • Achterpaneel
Deze mobiele werkbank bestaat uit:
  • 1x WBG124M
  • 1x BG62D2
  • 1x BG62L5
  • 1x BG124WT
  • 3x BG02CE
  • 2x BG62BP
Productafmetingen:
Length 1.240 mm
Width 580 mm
Height 1.372 mm
Weight 117,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 1.200 mm
Width 800 mm
Height 1.400 mm