[WBG124M10] Workbench mobile 2x 2 door cabinet
Product Code: WBG124M10
EAN: 8720028139484
  • 2 swivel wheels with brakes
This mobile workbench from Bullram consists of 2 cabinets, each containing 2 doors.
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG124M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG124WT
Product Dimensions
Length 1,240 mm
Width 550 mm
Height 997 mm
Weight 93.0 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 1,400 mm