[WBG124M10] Verrijdbare werkbank 2x 2 deuren kast
Productcode: WBG124M10
EAN: 8720028139484
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Naar verwachting weer op voorraad: 7 - 9 weken
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
  • 2 zwenkwielen met rem
Deze mobiele werkbank van Bullram bestaat uit 2 kasten met elk 2 deuren.
Deze mobiele werkbank bestaat uit:
  • 1x WBG124M
  • 2x BG62D2
  • 1x BG124WT
Productafmetingen:
Length 1.240 mm
Width 550 mm
Height 997 mm
Weight 93,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 1.200 mm
Width 800 mm
Height 1.400 mm