[WBG186M19] Workbench mobile 2x 7 and 1x 5 drawers cabinet
Product Code: WBG186M19
This mobile workbench consists of:
  • 1x WBG186M
  • 1x BG62L5
  • 2x BG62L7
  • 1x BG186WT
Product Dimensions
Length 1,860 mm
Width 550 mm
Height 997 mm
Weight 200.0 kg
Package Dimensions
Length 1,200 mm
Width 800 mm
Height 1,800 mm