[WBG186M19] Werkbank mobiel 2x 7 en 1x 5 ladekast
Productcode: WBG186M19
Deze mobiele werkbank bestaat uit:
  • 1x WBG186M
  • 1x BG62L5
  • 2x BG62L7
  • 1x BG186WT
Productafmetingen:
Length 1.860 mm
Width 550 mm
Height 997 mm
Weight 200,0 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 1.200 mm
Width 800 mm
Height 1.800 mm