Workbench holder for wrenches
This wrench holder provides space for 8 wrenches and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 143 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 178 mm |
| Weight | 0.30 kg |