Werkbank houder voor sleutels
Deze houder voor sleutels biedt plaats voor 8 sleutels en is makkelijk te bevestigen aan de achterwand van onze werkbanken en werkplaatsmodules.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 143 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 178 mm |
| Weight | 0,30 kg |