Arbeitstisch halter für Schraubenschlüssels
This wrench holder provides space for 8 wrenches and is easy to attach to the tool wall of our workbenches and workshop modules.
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 143 mm |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 178 mm |
| Weight | 0,30 kg |