Plastic bag
Suitable for the dust extraction unit SA230.
Product Dimensions
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
Plastic bag
Suitable for the dust extraction unit SA230.
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0.1 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.10 kg |
These other products might interest you