Plastic zak
Geschikt voor de stofafzuiging SA230.
Productafmetingen:
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Plastic zak
Geschikt voor de stofafzuiging SA230.
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 5 mm |
| Weight | 0,1 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,10 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren