Wheel nut remover
-size = 17 - 19 - 21 - 1/2"
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1.29 kg |
Wheel nut remover
-size = 17 - 19 - 21 - 1/2"
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1.29 kg |