This Utilnova universal adapter is used to work with aluminum rims and is suitable for the REF04 plastic mounting head.
diameter = 29mm
Produkt Abmessungen:
| Length | 90 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,4 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,40 kg |