[MDR31110A] Drukschakelaar MDR3-11 10A
Compressoren en toebehoren / Compressoren / Drukschakelaars Merk: Condor Condor
Productcode: MDR31110A
14 dagen retourbeleid.
Drukschakelaar
- type = Condor MDR3-11 10A
- schakelvermogen = 7,5 (11)kW (AC3)
- max. uitschakeldruk = 35bar
- ingestelde afslagdruk = 11bar
- 3-fase
- 3-polig (verbreekcontacten)
- voorzien van aan/uit knop en aanloop ontlastventiel type AEV 3
- flensvariant, F4 1/2 = 1x 1/2 inw gasdraad 3x inw 1/4 gasdraad
- toelaatbare mediumtemperatuur -5 tot 80 graden celcius
- beschermingsgraad IP54
Productafmetingen:
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0,77 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 185 mm
Width 110 mm
Height 85 mm