[AQC01M14] Insteektule uitw. 1/4" PT
Productcode: AQC01M14
EAN: 8720028115860
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Schroefdraad type
  • Draadmaat
  • Temperatuurbereik
  • Werkdruk max.
  • Materiaal
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Hoge luchtstroom
  • Universele verbinding
  • Geschikt voor Euro en Orion connectoren
luchtsnelkoppeling / Insteektule / snelontkoppeling / snelkoppeling
Toepassing:
  • Pneumatisch gereedschap
  • Luchtleidingen
  • Luchtdrukgereedschap
Specificaties
Schroefdraad type PT
Draadmaat 1/4"
Temperatuurbereik -20°C tot +80°C
Werkdruk max. 1.5 MPa
Materiaal Staal
Productafmetingen:
Length 40 mm
Width 14 mm
Height 14 mm
Weight 0,022 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 40 mm
Width 14 mm
Height 14 mm