LED verlichting 8W voor de Bullram werkplaatsmodules. Wordt geleverd zonder adapter, gebruik hiervoor adapter GC8WAD.
Voor het verbinden van meerdere lampen (maximaal drie) wordt standaard één verbindingskabel GC8WLEDV meegeleverd.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 640 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,20 kg |