De persbek U40 van Fluxon, voor het persen met pex en meerlaags buis. Deze persbek is gemaakt van gehard staal, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurige prestaties.
Specificaties
| Maat | 40mm |
| Contourcode | U |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2,24 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 2,30 kg |