[231007REP] Reparatie set momentsleutel 1'' 140-980nm
Gereedschap / Handgereedschap / Momentsleutels / Toebehoren Merk: Seneca Seneca
Productcode: 231007REP
14 dagen retourbeleid.
Reparatieset momentsleutel 231007
Productafmetingen:
Length 0 mm
Width 0 mm
Height 0 mm
Weight 0,2 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 150 mm
Width 100 mm
Height 50 mm